SOUTĚŽE OSTATNÍ ...


Kniha ti sluší

U příležitosti Světového dne knihy a autorských práv vyhlašuje Svaz českých knihkupců a nakladatelů soutěž o nejhezčí obrázky, které budou umístěny na slevovém voucheru uplatnitelném v rámci kampaně Kniha ti sluší 2019.  Na základě předložení tohoto voucheru v jednom z knihkupectví zapojených do letošní kampaně v týdnu od 23. 4. do 29. 4. 2019 získá kupující slevu 50,- Kč z ceny svého nákupu. Vítězné obrázky v každé kategorii se stanou součástí vizuálu voucheru, vítězové mimo to obdrží knižní ceny.

Oficiální vyhlášení soutěže - 4. 1. 2019 Uzávěrka přijímání příspěvků - 27. 1. 2019

Věkové kategorie:

0 - 6 let

7 - 14 let

15 - 99 let

Soutěžní obrázky s tematikou knihy či čtení zasílejte do 27. 1. 2019 v elektronické podobě na adresu sckn@sckn.cz. (nejmenší možný rozměr obrázku je 135 x 100 mm při rozlišení 300 dpi), či poštou na adresu Svaz českých knihkupců a nakladatelů, Fügnerovo náměstí 1808/3, 120 00 Praha 2. Se soutěžními příspěvky zašlete také tyto informace: jméno a příjmení, e-mailová adresa nebo telefonní kontakt.

Pokud je vám méně než 15 let, budeme potřebovat, aby nám váš příspěvek zaslal váš rodič (zákonný zástupce) ze své e-mailové adresy s tím, že v textu e-mailu nám udělí souhlas s Vaší účastí v soutěži a případně se zpracováním osobních údajů (text souhlasu najdete zde) nebo k e-mailu bude přiložen sken doplněného a podepsaného souhlasu se zpracováním osobních údajů. V případě zasílání příspěvku poštou prosíme o přiložení souhlasu se zpracováním osobních údajů k příspěvku.

V případě úspěchu vás budeme kontaktovat s dalšími instrukcemi. Autoři zasláním obrázku souhlasí s jeho zveřejněním na webových stránkách kampaně Kniha ti sluší a facebookové stránce kampaně. Informaci o zpracování osobních údajů najdete zde . Účastí v soutěži vyjadřuje autor, případně jeho zákonný zástupce, souhlas s užitím poskytnutého obrázku ze strany Svazu českých knihkupců a nakladatelů nebo dalších subjektů určených pořadatelem na voucheru pro kampaň Kniha ti sluší, jeho rozmnožováním a rozšiřováním, se zpracováním v souvislosti s uvedeným užitím a s dalším užitím obrázku pro nekomerční účely.

Vítězné obrázky budou zveřejněny 1.2.2019 na webových stránkách www.knihatislusi.cz a facebookové stránce kampaně. Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení soutěže, případně na neužití vítězného obrázku v rámci voucheru kampaně.

Více na - http://www.knihatislusi.cz/kniha-ti-slusi-2019-zacina-a-23-ag-1/

 

Seifertův Žižkov
Literární soutěž pro žáky a studenty pořádá MČ Praha 3.
Téma: poezie nebo próza na libovolné téma, které je inspirováno dílem Jaroslava Seiferta.
Věk: 10-17 let
Rozsah: max. 3 A4
Uzávěrka: 1. června 2019
http://www.seifertuvzizkov.cz/

 

Proces zabral 0.0053 sekund času a 0.81MB paměti.